EUFASA 2018 konverents

EUFASA 2018 konverents

Välisministeeriumi Perede Seltsing  korraldas 13.-15. maini 2018. a  Tallinnas EUFASA iga-aasastase konveretnsi, mis toimus von Stackelbergi hotelli konverentsikeskues. Konverentsil osales 18 EUFASA liikmesriiki. Lisaks seltsidele olid konverentsile kutsutud ka välisministeeriumides peredega tegelevad ametnikud (Family Officers), kellele korraldati eraldi programm. Osales 6 peredega tegevat ametnikku.

Families Association of the Estonian MFA hosted the EUFASA conference from 13 to 15 May 2018 in Tallinn.

Osalejad koos välisminister Sven Mikseriga. Participants together with Foreign Minister Sven Mikser. Foto: Mare Orav

 Riigikogu Valges saalis. In Riigikogu White Hall. Foto: K. Orav

Loe lisaks  konverentsi kohta:

Tallinn – 2018

Foto: Town Hall square in Tallinn Old Town,  Tanel Murd